24 травня 2017

Директор лісгоспу та його підлеглі незаконно вирубали ліс в Одеській області на 10 млн грнПоліція викрила посадових осіб одного з лісових господарств Одеської області, які незаконно вирубали ліс на 10 млн гривень. Про це повідомили в Управлінні захисту економіки в Одеській області.

Директор лісового господарства, майстер лісу і лісничий проводили незаконну вирубку ділянок дубових та ясеневих лісонасаджень з подальшим продажем ділової деревини підприємцям, які у свою чергу організували її розпил на незаконних лісопилках в Одеській і Вінницькій областях з метою експорту.

Оперативники з працівниками прокуратури провели обшуки в лісовому господарстві, а також будинки у фігурантів кримінального провадження, в ході яких вони виявили та вилучили документи, що підтверджують незаконну діяльність.

Правоохоронці зупинили незаконну роботу п'яти тартаків, на яких знаходилася ділова деревина дуба та ясена, без чіпів і документів про її походження. Також слідчі вилучили деревину з чіпами, обсяг і вид якої не відповідав даним, занесеним в інформаційну базу.

Всього в ході обшуків було вилучено ділової деревини ясена і дуба об'ємом 205 куб. м, на загальну суму понад 650 тис. грн. В даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучені документи та лісопродукцію.

Правоохоронці зазначили, що робота в даному напрямку проводиться з листопада 2016 року і в даний час загальна сума завданих збитків держави становить більше 10 млн. грн.

Кримінальне провадження стосовно службових осіб лісового господарства відкрито за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України – "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем".

Джерело: http://trassae95.com
Вчора, 10:27 

0 коммент.:

Дописати коментар