29 травня 2017

Берегометські лісівники подарували прикордонникам комп’ютер

ДП «Берегометське державне лісомисливське господарство» упродовж багатьох років сумлінно допомагає вирішувати нагальні питання і проблеми підшефній заставі «Фальків» Чернівецького прикордонного загону Державної прикордонної служби.

У День прикордонника України, який відзначили вчора, 28 травня, буковинських вартових державного кордону у «Фалькові» привітав з професійним святом головний лісничий лісогосподарського підприємства Іван Акришора. Від імені лісівників він вручив військовим подарунок – комп’ютер. Були також інші подарунки від підприємств та організацій Вижницького району. Теплі напутні слова адресував прикордонникам лісничий Фальківського лісництва Василь Гуменюк, побажавши чистого неба над головою та спокійного горизонту, міцності духу, ясності думок та відданості присязі рідній державі.

«Вартові державних кордонів завжди були у великій повазі та пошані в українського народу, - наголошували у вітальних промовах працівники Берегометського ДЛМГ. - Вони стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних та військових інтересів незалежної України. Особливо напруженою є їхня теперішня служба, коли в країні триває неоголошена війна, значну небезпеку становлять терористичні акти, не дають спокою контрабандисти».

Для наших славних прикордонників свою концертну програму підготували вихованці Мигівського та Долішньо-Шепітського навчальних закладів.
.
Прес-служба Берегометського ДЛМГ
0 коммент.:

Дописати коментар