28 травня 2017

Рятувальники провели навчання з гасіння лісових пожеж: фото та відео

Видовищні навчання рятувальників // 24 КаналДесятки одиниць пожежної техніки, сотня рятувальників, гелікоптери та літаки гасили лісову пожежу. Щоправда, не справжню, а умовну.

Першими помічають вогонь місцеві лісники. Якомога швидше розгортають рукави з автоцистерн і беруться до роботи. Паралельно викликають підмогу. Однак з вогнищем не можуть впоратися навіть пожежники, полум'я вже сягнуло верхів'я дерев – так розпочались масштабні навчання рятувальників.

Окрім простої техніки, на гасіння масштабних пожеж потрібно використовувати ще й авіацію. Зокрема, гелікоптери і літаки. Їх залучають тільки у крайніх випадках, адже це дороге задоволення.

Більшість лісових пожеж можна було б уникнути, якби люди були обережнішими. Адже влітку навіть недопалок може спричинити трагедію.

Люди відпочивають, по необережності (спалахує пожежа). Інколи бувають випадки, коли і зумисно це роблять. З якою ціллю, важко пояснити, – розповів начальник ДСНС у Київській області Василь Слободяник.

За даними рятувальників, 2016 році в Україні сталося три тисячі лісових пожеж. У 2015 році витратили 15 днів, щоб загасити 400 гектарів охопленого вогнем Чорнобильського лісу.


Читайте також: Яких збитків завдали Україні лісові пожежі за рік: вражаючі цифри
Автор: Едуард Крижанівський
17:41, 26 травняhttp://24tv.ua/ryatuvalniki_proveli_navchannya_z_gasinnya_lisovih_pozhezh_zyavilis_vidovishhni_foto_ta_video_n822396

0 коммент.:

Дописати коментар