вівторок, 4 липня 2017 р.

Закарпатська область: рятувальники та лісники продовжують відпрацьовувати спільні дії під час гасіння лісових пожеж


LПід час пожежонебезпечного періоду, який триває, одним Із найголовніших завдань для рятувальників Закарпаття є недопущення пожеж у лісових масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна ліквідація. Тому, 4 липня фахівці Служби порятунку Міжгірщини, що в Закарпатській області, спільно із представниками Національного природного парку «Синевир» провели спеціальне об’єктове тренування. Учасники заходу відпрацювали питання взаємодії протипожежного формування національного парку та підрозділів 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Міжгір’я під час ліквідації умовної пожежі у лісовому масиві.

За тактичним задумом, під час відпочинку біля лісового масиву в районі с.Синевир-Остріки туристи не загасили багаття. Це призвело до загоряння сухої трави біля лісу. Далі вогонь швидко перекинувся на лісову підстилку. Існувала загроза розповсюдження пожежі на значну площу. Для ліквідації умовної надзвичайної події залучалися вогнеборці Державного пожежно-рятувального поста с.Синевир та протипожежне формування національного природного парку «Синевир». У проведенні тренувань взяло участь 20 осіб та 3 одиниці техніки.

Організатори заходу запевняють, що дані тренування є особливо актуальними та дозволяють усім зацікавленим службам ще раз перевірити стан готовності техніки, ранцевих вогнегасників, мотопомп та цистерн для цілей пожежогасіння.

Рятувальники і лісівники вкотре звертаються до громадян з проханням суворо дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісі. Не розводьте багаття поблизу сухої рослинності та не залишайте недопалки чи сірники на трав’яній підстилці. Пам’ятайте – порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров’ю.

 

У ДСНС України у Закарпатській області

Опубліковано: 04.07.2017, 17:45


http://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/64093.html

0 коммент.:

Дописати коментар