четвер, 10 серпня 2017 р.

ГОЛОВНОГО ЛІСНИЧОГО КП «ЧЕРНІГІВОБЛАГРОЛІС» ЗАТРИМАНО НА ХАБАРІДиректора головного лісничого комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» затримали на хабарі у 50 тис. грн.

Про це повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Управлінням з розслідування особливо важливих справ ГПУ спільно з СБУ 09.08.2017-го року затримано директора – головного лісничого комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради та його спільника під час одержання першої частини неправомірної вигоди в сумі 50 тис грн.

Вказаний зловмисник розробив злочинну схему, спрямовану на вимагання та одержання через посередника неправомірної вигоди в сумі 132 тис. грн від директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю за виділення вказаному товариству вільхової ділянки для розробки та подальшої реалізації 1100 м куб деревини.Відтак, зазначену зловмисниками суму неправомірної вигоди, директор товариства повинен був передати в два етапи, спочатку 50 тис. грн, та у подальшому 80 тис. грн.
Найближчим часом буде вирішено питання про повідомлення затриманим про підозру за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, а також звернення до суду із клопотанням про обрання їм запобіжного заходу.

Санкція зазначеної статті передбачає позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-ьох років, з конфіскацією майна.

9 Серпня 2017

1 коментар:

  1. Так чи директора, чи головного лісничого? Країна має знати своїх "героїв".

    ВідповістиВидалити