29 листопада 2017

“Не ви садили цей ліс – не вам його рубати і продавати”, – прикарпатські атовці розкритикували урядову реформу лісової галузі (ЗАЯВА)


Керівники Івано-Франківської міської та обласної Асоціації учасників АТО поширили відкрите звернення до центральної влади з приводу реформи лісової галузі.

У ній різко розкритикували таємне прийняття нової стратегії розвитку лісівництва, яке передбачає створення нової державної компанії та можливу здачу лісів у приватні руки.

Далі читайте текст заяви без змін, інформує “Галка”.


“Ми, учасники бойових дій на Сході Украіни, стурбовані ситуацією, що склалася в лісовому господарстві. Викликає занепокоєння відсутність реальних реформ, несистемність в іх проведенні, відсутність персональноі відповідальності при прийнятті рішень. Обурює варварське винищення карпатських лісів, численні факти корупції, незаконних рубок та повної бездіяльності правоохоронних органів.

Але особливо виводять з рівноваги методи, якими уряд протягує відверто шкідницькі постанови – кулуарно, без обговорення з громадскістю і фахівцями, при тупому “одобрямсі” без читання, приймає “Програму розвитку лісовоі галузі”. Це призводить до управлінського хаосу, невизначеності і безперспективності лісового господарства, справедливого гніву серед працюючих там людей, яких ми повністю розуміємо і підтримуємо.

Наші ліси – це національне багатство, яке має охоронятися державою. Тому ми виступаємо категорично проти передачі лісів в концесію і не підтримуємо створення єдиноі лісовоі компаніі. Ми не можемо допустити монополізаціі такої потужної галузі, від якої нам залишаться лисі гори, а прибутки осядуть на київських пагорбах. Чи взагалі перекочують за кордон… Не ви садили цей ліс – не вам його рубати і продавати!

Тому закликаємо уряд і профільні відомства припинити підкилимне плазування з незрозумілою мотивацією, взятись за виконання своїх прямих посадових обов’язків щодо забезпечення НАЦІОНАЛЬНИХ, а не шкурних інтересів, вийти до громадськості з обговоренням цієї непростої проблеми, залучити до нього справжніх фахівців і прийняти мудрі рішення задля нашого спільного блага.

Голова
ГС “Івано-Франківська міська
Асоціація учасників АТО”
В. Андріів
Голова
ГС “Івано-Франківська обласна
Асоціація учасників АТО”
Т. Шпук”

Нагадаємо, 28 листопада лісівники області пішли з бензопилами на будинок влади (ФОТО). Їхні вимоги підтримали в ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківські атовці патрулюють Карпати (ФОТО)

0 коммент.:

Дописати коментар