27 грудня 2017

Лісівничі уроки та подарунки - на Канівщині привітали учнів шкільних лісництв із новорічними та різдвяними святамиУ Канівському лісгоспі функціонує два шкільних лісництва – Софіївське (Шелепуська ЗОШ I-III ступенів) та Канівське (Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів” Черкаської обласної ради). Напередодні новорічно-різдвяних свят канівські лісівники провели для школярів відкриті уроки по лісівництву та привітали з найочікуванішими зимовими святами.

А в Канівському шкільному лісництві учні ще й влаштували Андрійові вечорниці, на які завітала інженер лісових культур, голова профспілки Канівського лісгоспу Інна Жила. Українським вбранням, міні-виставою та національними стравами, що зазвичай готували до цього свята, дітям вдалося здивувати лісівників та передати колорит національних традицій.

“Учні шкільних лісництв – це майбутні господарі лісу, тож ми з усією відповідальністю ставимося до профорієнтаційного виховання молоді. Протягом усього року активізуємо учнів шкільних лісництв в природоохоронній та дослідницько-експериментальній роботі в галузі лісового господарства, збереженні біологічного різноманіття лісових екосистем, організовуємо практичні заняття. А перед новорічно-різдвяними святами юні природолюби традиційно отримують подарунки від лісівників за старання та успіхи у навчанні”, – зазначив директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко.

Прес-служба Черкаського ОУЛМГ
2017-12-26 12:37:54

0 коммент.:

Дописати коментар