28 квітня 2018

Кіровоградська область: рятувальники, лісівники та поліцейські проводять розʼяснювальну роботу з громадянами у лісових масивах

Тепла погода та тривалі вихідні сприяють тому, що населення вирушає на відпочинок на лоні природи. Тому рятувальники активізували масово-роз’яснювальну роботу серед населення та закликали до суворого дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі.

Такі заходи вживаються з тим, щоб людська необережність не призвела до пожежі на відкритій території чи в лісі. Адже, як відомо, лісову пожежу помітити на початковій стадії дуже складно, не зважаючи на технічні досягнення, які мають на озброєнні лісівники області, а вогонь поширюється дуже швидко, особливо у хвойних лісах. Тому патрулювання місць масового відпочинку у лісах та постійні рейдові перевірки, які проводять рятувальники спільно з лісівниками, правоохоронцями, разом з систематичною роз’яснювальною роботою, зокрема й через засоби масової інформації, розповсюдження листівок застерігаючого змісту, встановлення попереджувальних табличок на в’їзді до лісу, є найбільш ефективними методами запобігання лісовим пожежам.

28 квітня, напередодні травневих свят та вихідних, працівники згаданих служб провели спільні рейди у Бобринецькому, Новгородківському, Світловодському та Олександрівському районах та м. Олександрії, під час яких поспілкувались з громадянами, нагадали правила пожежної безпеки у лісі та вручили листівки із застереженнями.

Шановні громадяни! Тепло щойно розпочалось, а отже вам неодмінно захочеться прийти до лісу на відпочинок. Ми покладаємось на ваше свідоме ставлення до особистої безпеки, відповідальність за збереження довкілля, знання правил пожежної безпеки та розуміння значення лісу для людини. Бережіть «зелені легені» планети!У ДСНС України у Кіровоградській області

Опубліковано: 28.04.2018, 14:58

0 коммент.:

Дописати коментар