29 липня 2018

На Прикарпатті обговорили екологічні питання

Державні інспектори з охорони навколишнього середовища Івано-Франківщини за І півріччя здійснили 269 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства. За виявлені порушення склали 220 протоколів. 215 осіб притягнуто до адмвідповідальності, та 5 протоколів передано до судових органів.

Такі цифри оприлюднили на розширеному засіданні колегії державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області. В ньому взяли участь начальник Державної екологічної інспекції в області Ігор Стефурак, голова постійної комісії облради з питань екології та раціонального природокористування Андрій Левкович, керівники обласного управління екології та природних ресурсів, представники влади з районів, міст та ОТГ.

Забруднення атмосферного повітря, несанкціоновані вирубки лісів, відбір піщано-гравійної суміші, поводження з водними ресурсами та твердими побутовими відходами — основні екологічні проблеми Прикарпаття. Для ефективного їх вирішення члени колегії запропонували посилити держнагляд за додержанням вимог природоохоронного законодавства, забезпечити вжиття всіх передбачених законодавством заходів впливу щодо виявлених порушників.

«Маємо скоординувати спільні зусилля, розробити чітку стратегію органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів  задля зменшення екологічних ризиків та забезпечення екологічної безпеки мешканців краю», — підсумувала перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка.

Людмила СТРАЖНИК.
Івано-Франківська область.
http://www.golos.com.ua/news/80147

0 коммент.:

Дописати коментар