28 липня 2018

Ліси Бородянщини потерпають від короїдаУ лісах Бородянщини спостерігається масове всихання дерев.

Як повідомляє прес-служба ДП «Клавдієвський лісгосп», цього тижня науковими співробітниками Поліського філіалу Українського науково-дослідного інституту лісового господарства було проведено чергове обстеження лісових насаджень на предмет розповсюдження масового всихання соснових насаджень, пошкоджених верхівковим та шестизубчатим короїдами. При дослідженні були охоплені різновікові соснові насадження, де спостерігається масове та поодиноке всихання дерев.Фото: ДП «Клавдієвський лісгосп»

Нагадаємо, що минулого року всю країну шокувало повідомлення про те, що у Сумській області короїд знищив 700 га лісових насаджень.

Варто відмітити, що на думку спеціалістів, єдиним ефективним способом боротьби з цим шкідником є проведення рубок. Натомість метод обприскування взагалі неефективний, через те, що короїд не харчуються хвоєю дерев, а м’яким камбіальним шаром, який розміщений між корою дерева і самою деревиною, порушуючи при цьому «кровообіг» дерева. Тож науковці рекомендують проводити вирубування не лише сухих, а й зелених дерев, які, як показує практика, зазвичай, вже заражені шкідником.Фото: ДП «Клавдієвський лісгосп»
Як вирішиться заражених дерев у ДП «Клавдієвський лісгосп» наразі не відомо. Та повідомляється, що найближчим часом співробітники, що проводили дослідження, мають надати повний звіт аналізу та динаміки захворювання дерев.

28.07.2018 20:34 WWW.POGLYAD.TV

0 коммент.:

Дописати коментар