30 липня 2018

У лісах Черкащини ведеться відеоспостереження


Сучасні технології допомагають лісівникам Черкащини під час неспокійного і дуже відповідального періоду – пожежонебезпечного сезону. Про це йдеться на сайті Черкаської ОДА.

Так, у шести лісгоспах протягом останніх кількох років вже встановлено 15 телевізійних систем відеоспостереження за лісами. Про це інформують в обласному Управлінні лісового та мисливського господарства.

Камери відеоспостереження встановлюються на висоті понад 30 метрів і обертаються навколо своєї осі. За технічними характеристиками їхній радіус огляду в середньому становить 20 кілометрів (залежно від погодних умов).

«Таке обладнання дороговартісне, однак повністю себе виправдовує, адже дозволяє виявляти найменші задимлення, загоряння на ранніх стадіях та з високою точністю допомагає визначити координати лісової пожежі, а це, в свою чергу, дає змогу вчасно локалізувати загоряння», – наголошує головний спеціаліст Черкаського обласного Управління лісового та мисливського господарства Микола Бихало.

Пункти спостереження обладнані в лісництвах або ж в лісгоспах, де черговий щоденно під час світлового дня в режимі реального часу наглядає за прилеглими масивами за допомогою спеціального монітору.

Таким чином, практично усі хвойні насадження держлісгоспів Черкащини, які найбільш вразливі під час пожежонебезпечного періоду, вже знаходяться під перехресним відеонаглядом.

Читати більше на remarka.net.ua

0 коммент.:

Дописати коментар