25 липня 2018

Австрія закликала Україну скасувати заборону на експорт лісуВ Австрії закликали Україну найближчим часом скасувати заборону на експорт лісу.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомила в Twitter прес-служба посольства Австрії у вівторок, 24 липня.


Порошенко подав пропозиції до ветованого закону щодо необроблених лісоматеріалівПорошенко подав пропозиції до закону щодо переміщення необроблених лісоматеріалів, на який він наклав вето.
24 липня 2018, 18:07

«Президент Порошенко наклав вето на введення заборони на експорт дров, що є важливим кроком до виконання Україною міжнародних зобов'язань», - йдеться в повідомленні.

У посольстві вітають вето на закон, який передбачає обмеження річного обсягу заготівлі необроблених лісоматеріалів. При цьому вважають, що захист лісів за допомогою боротьби з незаконними лісозаготівлями, а також заборона на експорт не є корисною. У посольстві закликали скасувати заборону на експорт деревини.

Раніше президент України Петро Порошенко наклав вето на законопроект, що стосується збереження українських лісів і запобігання незаконному вивозу необробленого лісоматеріалу.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон №5495, який передбачає введення кримінальної відповідальності за незаконне вивезення з України лісу і лісоматеріалів.


ЕКОНОМІКА 
24 липня 2018, 23:26

0 коммент.:

Дописати коментар