30 серпня 2018

Самшит, червоні дуби та кедри ростять лісівники на ТячівщиніМайбутнє лісу – у руках лісівників! Лісовідновленням займаються у всіх лісництвах Закарпаття. Не виняток – і Брустурянське на Тячівщині. Тут фахівці вирощують та доглядають за лісовими насадженнями на спеціально відведених територіях.

18 лісових розсадників розмістилися на 5 гектарах Брустурянського лісництва, що на Тячівщині. 10 з них – тимчасові, решта – постійні. Вирощуванням та доглядом за лісовими насадженнями займаються інженери з лісовідновлення. У складі Брустурянського лісництва таких фахівців – троє. Лісонасіннева та лісорозсадницька справа передують висадці саджанців у живий ґрунт.

У розсадниках вирощують, крім основних лісоутворюючих порід, самшит вічнозелений, тую західну, дуб червоний – для озеленення, для екзотики – кедр європейський. Теоретично лісовідновлення проводять весною та осінню.

Ступінь приживлюваності саджанців лісівники встановлять у жовтні після інвентаризації. Проте практика показує, що 90% саджанців зазвичай приживаються.

0 коммент.:

Дописати коментар