28 серпня 2018

На Волині лісгосп продає соки і джеми до Європи та США

Консервний цех Цуманського лісгоспу вже надіслав 19 тонн ягідної продукції (16 тис. банок) з першої поставки до Ізраїлю. А ще він експортує в Німеччину, Канаду, США, Польщу, Китай, Туреччину.

РЕКОМЕНДУЄМО
Експортні ціни на український мед впали на 25%За 10 років Україна збільшила експорт меду в 20,5 разів

Про це повідомляє vl.oblast.online.

«Такий консервний цех – це родзинка нашого краю, адже ніде, окрім Волині, подібних цехів на території лісгоспів немає», – розпові голова Цуманської ОТГ Анатолій Дорошук.

До лісгоспу належить 7 лісництв, автоколона, станція, лісопереробний комплекс, автоколона, склад і 2 кафе. В асортименті підприємства входять: соки, варення, джеми, компоти, грибні консерви та овочі з теплиці.

«Вся наша продукція екологічно чиста. Ми практикуємо тільки натуральні інгредієнти і маємо асортимент як для звичайного споживача, так і для людей з цукровим діабетом», – зазначає начальниця консервного цеху Зінаїда Рябчун.

Тут самі збирають ягоду та перевіряють радіометром та в лабораторії. На лісгоспі заготовляють і сік без лимонної кислоти та цукру, який закупляють США.

Нагадаємо, Україна посідає третє місце серед світових експортерів меду з часткою у 10%, та перше місце у Європі з виробництва меду.

0 коммент.:

Дописати коментар