29 жовтня 2018

У Києві комунальники рятують дерева від омели

У Святошинському районі провели санітарну обрізкуУ Києві комунальники рятують міські дерева від омели. Про це повідомили в КО "Київзеленбуд" на своїй сторінці у Facebook.

Комунальники зазначають, що омела – полупаразитичний кущ, який отримує воду, мінеральні і поживні речовини з рослини-господаря. Дерево, на якому "оселилася" омела з часом втрачає естетичний природний вигляд, крона розріджується, зростання дерева сповільнюється.

Щоб позбутися омели, комунальники проводять санітарну обрізку. Така обрізка була проведена в Святошинському районі міста. Раніше в "Київзеленбуді" повідомили, що санітарну обрізку проводять тільки восени або навесні, коли на деревах немає листя.


Нагадаємо, невідомі навмисне знищили величезну кількість дерев в Деснянському районі. За однією з версій, ділянку хтось хоче таким чином захопити, а в поліції чекають, поки підрахують збитки. Про свавілля, яке сталося в зеленій зоні між Броварським проспектом і вул. Кіото, повідомили активісти і співробітники "Київзеленбуду".

Крім того, під Києвом будівельники просто в лісі зливали зайвий бетон. В результаті сотні дерев виявилися в кам'яній пастці.

Сьогодні, 16:32 

0 коммент.:

Дописати коментар