26 грудня 2018

В Україні купили понад 330 тисяч ялинок до свят – ДержлісагентствоДержавні лісові господарства України продали до свят більше ніж 330 тисяч ялинок, повідомляє Державне агентство лісових ресурсів. За даними відомства, найбільше зареєстрованих хвойних дерев купили у Волинській (66,5 тисяч дерев), Полтавській (48,7 тисяч) і Житомирській (майже 32 тисячі) областях. 

Державні лісові господарства України продали до свят більше ніж 330 тисяч ялинок, повідомляє Державне агентство лісових ресурсів. 

За даними відомства, найбільше зареєстрованих хвойних дерев купили у Волинській (66,5 тисяч дерев), Полтавській (48,7 тисяч) і Житомирській (майже 32 тисячі) областях. 

«Зазначимо, що лісгоспи Держлісагентства заготовляють новорічні ялинки зі спеціальних плантацій або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі заходи не завдають шкоди лісу. Також низка лісгоспів вирощує ялинки в горщиках», – йдеться в заяві Держлісагентства. 

Читайте також: У КМДА розповіли, де можна буде утилізувати ялинку після свят? 

Лісники закликають українців купувати ялинки, марковані етикетками, за допомогою яких можна перевірити легальність походження дерева. У грудні 2017 року Державне агентство лісових ресурсів запустило мобільний застосунок, за допомогою якого можна з’ясувати походження ялинки. Це також можна зробити на сайті агентства. 0 коммент.:

Дописати коментар