29 січня 2019

Полтавські пожежники отримали три рятувальні автомобілі з Шотландії

Передала професійний рятувальний транспорт Шотландська рятувальна організація «SERA» за сприяння Рятувальної організації Великобританії (UKRO), яка уже втретє приїздить на Полтавщину в рамках програми міжнародного розвитку та проводить не тільки теоретичні, а і практичні заняття із рятувальниками пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України.

Гарі Бенет, який очолює шотландську делегацію зазначив, що їхали вони фактично без зупинок, постійно змінюючи водіїв, аби якнайшвидше потрапити до місця призначення. Вже з перших хвилин прибуття іноземні колеги оглянули наявне рятувальне спорядження українських рятувальників та зазначили, що воно професійне та відповідає усім вимогам сьогодення.
Дані заходи відбуваються завдяки взаємодії між Головним управлінням ДСНС України у Полтавській області та Рятувальною організацією Великобританії UKRO.

Тож, найближчими днями вогнеборці із Великобританії та Шотландії візьмуть участь у проведенні теоретичних та практичних відпрацювань у м. Полтава, Лубни та Кременчук, а вже у п’ятницю - 1 лютого оцінюватимуть змагання підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України із ліквідації дорожньо-транспортних пригод. 

0 коммент.:

Дописати коментар