29 січня 2019

На Вінниччині затримали злочинців, що проводили нелегальні оборудки у сфері лісогосподарської діяльностіНа Вінниччині повідомили про підозру трьом особам, які заподіяли шкоду державним інтересам на 1 млн 460 тис. гривень

Прокуратурою Вінницької області, спільно з Управлінням захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, викрито організовану злочинну групу з корумпованими зв'язками, яка впродовж 2018 року займалась незаконними оборудками у сфері лісогосподарської діяльності.

Протиправними діями підозрюваних заподіяно шкоди державним інтересам на загальну суму 1 млн 460 тис. гривень. З метою відшкодування шкоди, заподіяної злочинними діями, заарештовано майно – лісо-деревина. За попередньою оцінкою на суму 1 млн 700 тис. гривень.

Наразі трьом особам оголошено підозру у скоєні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді взяття під варту.

Досудове слідство триває.

Довіково: ч. 5 ст. 191 КК України - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

29 сiчня 2019 - 16:54 

0 коммент.:

Дописати коментар