29 січня 2019

Селяни Богородчанського району зібралися “бунтувати” проти вирубки лісу (відео)

Жителі Яблуньки Богородчанського району зібралися сьогодні, щоб обговорити вирубку лісу поблизу села.

Вирубувати цю ділянку почали у четвер. У суботу житель села Сергій Матищак виклав у Фейсбук світлини зі зрубаними деревами і закликав приходити на протест у центрі Яблуньки у понеділок, аби вирішити цю проблему, пишуть Версії з посиланням на UA: Карпати.

Люди кажуть, що внаслідок вирубок потім затоплює сільські підвали. Зі свого боку, лісничі Яблунського лісництва заявляють, що на всі рубки у них є документи і вони готові комісійно перевіряти ділянку на якій велесь робота.



http://versii.if.ua/novunu/selyani-bogorodchanskogo-rayonu-zibralisya-buntuvati-proti-virubki-lisu-video/

4 коментарі:

 1. Захищати i берегти лic - це прекрасно i благородно. Однак Окремi з цих активiстiв, а саме Сергiй Матищак, не те, що лic чи державу не гiднi захищати, а навiть власну дитину захистити не можуть, адже ганебно ховаються вiд сплати алiментiв. А навiщо платити алiменти? Я ж герой (Герой АТО)!

  ВідповістиВидалити
 2. Берегти i захищати лic це добре i прекрасно. Однак Окремi з цих активiстiв, а саме Сергiй Матищак, не те, що лic чи державу не гiднi захищати, а навiть власну дитину захистити не можуть, адже ганебно ховаються вiд сплати алiментiв. А навiщо платити алiменти? Я ж герой (Герой АТО)!

  ВідповістиВидалити
 3. Берегти i захищати лic це добре i прекрасно. Однак Окремi з цих активiстiв, а саме Сергiй Матищак, не те, що лic чи державу не гiднi захищати, а навiть власну дитину захистити не можуть, адже ганебно ховаються вiд сплати алiментiв. А навiщо платити алiменти? Я ж герой (Герой АТО)!

  ВідповістиВидалити
 4. Берегти i захищати лic це добре i прекрасно. Однак Окремi з цих активiстiв, а саме Сергiй Матищак, не те, що лic чи державу не гiднi захищати, а навiть власну дитину захистити не можуть, адже ганебно ховаються вiд сплати алiментiв. А навiщо платити алiменти? Я ж герой (Герой АТО)!

  ВідповістиВидалити