29 січня 2019

''Це законно'': губернатор Херсонщини пояснив вирубку лісу в регіоні

Влада Херсонської області розглядає дві основні версії лісових пожеж на своїй території, що почастішали цього року. Одна з них – це диверсійні дії.

Про це в програмі "Бурчук LIVE" на ObozTV заявив губернатор Херсонської ОДА Андрій Гордєєв. Другою версією він назвав підпал з метою наживи, однак запевнив, що ця версія не підтвердилася.
"Вона не підтверджується, тому що ліс, який пиляється, він пиляється в законному руслі і продається на ProZorro з метою виплати зарплати лісникам, які працюють у цьому лісі. Це негативне явище? Так. Це законне явище? На жаль, так", – пояснив Гордєєв.
НОВИНИ
В Україні посилили покарання за вирубку лісів: деталі і суми

Він стверджує, що питання незаконного продажу завжди ретельно перевіряються. Тому що ліс належить державному лісгоспу України, який управляється Державним лісовим агентством.
"Йому ставиться завдання: рубати ліс, продавати його на ProZorro і виплачувати зарплату своїм працівникам. Ще жодного лісника не посадили, не оштрафували і не притягли до відповідальності, тому що це – легальний процес", – запевнив губернатор.
"І ми, як обласна влада, зараз піднімаємо питання про створення ландшафтного парку. Тому що ми хочемо забрати цей ліс із державного управління, взяти його на облік і перетворити в ландшафтний парк", – підвів підсумок Гордєєв.
Як повідомляв OBOZREVATEL, з України в країни ЄС імпортується більше незаконної деревини, ніж із будь-якої іншої країни світу і більше, ніж із країн Латинської Америки, Африки і Південно-Східної Азії разом узятих.
29 січня 2019, 18:05

0 коммент.:

Дописати коментар