22 лютого 2019

Дуже тяжко, будучи в Києві, рятувати ліс у Львівській області - Семерак


У питанні порятунку карпатських лісів дуже важлива екологічна свідомість українських громадян.

Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак на брифінгу у Львові, відповідаючи на запитання про знищення лісів у Карпатах.

«Сподіваємось, найближчим часом буде затверджена нова лісова стратегія, її немає. Очікуємо від колег з міністерства агропромислового комплексу, яке керує цією галуззю, їх бачення і ми готові до обговорення. Я повністю підтримую стурбування українців щодо тої ситуації, яка є з лісами.

Моїм першим відрядженням після призначення на посаду міністра була Чорнобильська зона, а другим – це були Карпати Львівщини та Івано-Франківщини. Я піднявся на декілька вершин і бачимв схили гір не з того боку, який ми бачимо, коли їдемо на авто дорогами, а з тої іншої, де рубаються», – повідомив О.Семерак.

Водночас він закликав посилювати екологічну свідомість українців.

«Але є і друга правда: хто рубає ці ліси? Це у переважній більшості відбувається на очах людей, які живуть біля того лісу, які повинні слідкувати за цим і дбати. Дуже тяжко, будучи в Києві, спасати ліс у Львівській області, якщо житель села Львівської області толерує такій рубці, а дуже часто бере участь у ній. Тому я дуже прошу усіх: екологічна свідомість – це дуже важлива річ», – сказав міністр. 

0 коммент.:

Дописати коментар