26 квітня 2019

З Білорусі в Україну прийшла смертельна стихія: рятувальників не вистачає, місто поринуло у пекло

Вогнеборці всіма силами борються зі стихією, підключаються всі небайдужіЗнищено приблизно 30 гектарів українського лісу.
Рятувальники чергують на кордоні з Білоруссю через лісові пожежі. Вони рухаються в Україну.


пожежа

Вогняна стихія промчала крізь український кордон і знищує ліси в Рівненській області. Рятувальники роблять все можливе, щоб зупинити вогонь.

Опівдні біля кордону за лічені хвилини пожежа з білоруської сторони перекинулася на територію України. Вогонь спалахнув вчора, 200 гектарів знищено. Українські ліси швидко вигорають, висота полум'я досягає верхівки дерев.

З вогнем борються 50 рятувальників і лісників.Пожежники

На допомогу також прийшли і місцеві жителі найближчих сіл – вони бояться, що вогонь поглине їх будинки. Палаючу суху траву, яку заносило через кордон вітром, люди гасили лопатами і просто ногами. І за півгодини спільними зусиллями пожежу вдалося локалізувати. Зараз сотні людей розтягнулися з нашого боку кордону - стежити, щоб вогонь не поширився.

Завдяки швидкому реагуванню людей і рятувальників, білоруська пожежа змогла знищити не більше 30-ти гектарів українського лісу.Як кажуть в ДСНС, ситуація знаходиться під контролем, нових пожеж не спостерігається.

04:56 26.04

0 коммент.:

Дописати коментар