29 травня 2019

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВИЗНАЧИТЬ ПІДСЛІДНІСТЬ У СПРАВІ ЕКС-ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВУ Печерському районному суді міста Києва за участі прокурорів САП відбулось підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього директора приватного товариства, за пособництва якого екс-голова Державного агентства лісових ресурсів України та його дружина одержали понад 3,6 млн доларів та 10,8 млн євро неправомірної. Про це повідомляє прес-служба САП.

Так, в ході засідання двоє суддів колегії заявили самовідвід, оскільки вони вже брали участь як слідчі судді у іншому кримінальному провадженні, де фігурував обвинувачений.

У зв’язку з тим, що у Печерському районному суді м. Києва відсутні судді для формування колегії, справа буде передана до Апеляційного суду для визначення підслідності.

Обставини справи: за пособництва директора товариства колишній голова Державного агентства лісових ресурсів України та його дружина у період з січня 2011 року по лютий 2014 року, шляхом вимагання від іноземних компаній «GRUP AGAC ITHALAT IHRACAT SAN. VE TIC. LTD. STI» (Турецька Республіка), «UNILES S.R.O.» (Словацька Республіка), «BALTIC WOOD SPOLKA AKCYJNA» (Польська Республіка) та «CONFANA INDUSTRIES SRL» (Румунія) одержали неправомірну вигоду на загальну суму 3 695 201, 56 доларів та 10 829 159 євро за пролонгацію контрактів на поставку (експорт) деревини.

Вказані кошти надходили на спеціально відкриті рахунки, в тому числі і на ім’я підприємця. Після чого вказані кошти легалізовувались під виглядом проведення законних операцій.

Обвинувальний акт стосовно підприємця за ч. 3 ст. 209, ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України було скеровано до суду у грудні 2018 року.

29 мая 2019 г.

0 коммент.:

Дописати коментар