23 червня 2019

У лісі на Черкащині "гасили" масштабну пожежу (ФОТО)З метою відпрацювання різних способів гасіння лісової пожежі, налагодження взаємодії між командами лісової пожежної станції Смілянського лісгоспу та 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини було проведено оперативно-тактичні навчання з гасіння умовної лісової пожежі у 88 кварталі Сунківського лісництва. Про це пише "Сміла.ua".

ЧИТАЙТЕ:
Лісівники на Черкащині відновили столітню криницю (ФОТО)

Крім теоретичної частини, яка була присвячена роботі зі спільними документами та картами місцевості, учасники навчань безпосередньо на місцевості відпрацювали покрокові дії обох служб.

Працівники лісового господарства перевірили свої розрахунки під час боротьби із вогнем за допомогою ранцевих вогнегасників на початковій стадії, застосували інженерну техніку зі спеціальним навісним обладнанням, яка здатна швидко робити загороджувальні й опорні мінералізовані смуги.

Як показує досвід, ефективна боротьба із лісовими пожежами можлива лише під час активної спільної боротьби із вогнем працівників лісового господарства та пожежної охорони. Саме тому на місці навчань було відпрацьовано алгоритм спільних дій цих двох служб.Як повідомляв сайт vikka.ua, через спеку в Черкасах підвищився рівень забруднення повітря.

smila-ua.com

0 коммент.:

Дописати коментар