19 липня 2019

На Уманщині незаконно вирубали лісу на 1 млн грнСпеціалісти Державної екологічної інспекції Центрального округу спільно з оперативними працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області, слідчим Тальнівського відділення поліції Звенигородського відділу поліції, працівниками Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства у ході проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Державним підприємством «Уманське лісове господарство» встановили факт здійснення незаконної вирубки дерев. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці інформує начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області

При обстеженні лісового масиву Потаського лісництва ДП «Уманське лісове господарство», де у 2018 році були проведені вибіркові санітарні рубки, виявлено 106 пнів незаконно зрізаних дерев породи дуб, ясен, клен. Усі пні були приховані грунтом та замасковані листям і гіллям.

Беручи до уваги те, що відповідач як лісокористувач не забезпечив охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій йому території, допустив вирубку лісу, Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу розрахувало розмір шкоди, заподіяної лісовому фонду, загальна сума якої становить 781 тис. 874 грн.

Планова перевірка Державною екологічною інспекцією Центрального округу ДП «Уманське лісове господарство» наразі триває, продовжується встановлення та виявлення пнів на іншій території підприємства. Результати виявленого порушення за попередніми даними можуть досягти 1 млн гривень.

Дата: Сьогодні, 10:21

0 коммент.:

Дописати коментар