25 липня 2019

На Закарпатті СБУ викрила схему незаконної торгівлі лісом (фото)Співробітники СБУ блокували незаконну реалізацію лісосировини посадовцями лісової охорони Лазещинського лісництва держпідприємства «Ясінянське ЛМГ».

Як повідомляє пресслужба СБУ.

Стало відомо, що оперативники СБУ встановили, що службовці кількох структурних підрозділів здійснюють несанкціоновану заготівлю та збут лісосировини а особливо великих розмірах.

Необлікований ліс злочинці реалізовували місцевим лісопильням.

Під час обшуку на територіях державних лісгоспів правоохоронці виявили велику кількість круглого лісу та пиломатеріалів без документів про їх походження, а також необліковані засоби деревообробки.

В СБУ підрахували, що за необліковану деревину посадовці лісництва отримали понад 300 тис. гривень «прибутку».

Профільні експерти оцінюють масштаби екологічної шкоди.
Наразі одному із організаторів протиправної схеми оголошено про підозру у скоєнні злочину передбаченого за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Також перевіряється інформація щодо можливого контрабандного переміщення незаконно заготовленої деревини за кордон.

Як писав “Вголос”, з 1 січня 2019 року набирає чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів”, який посилює заходи проти знищення лісів в Україні.

0 коммент.:

Дописати коментар