22 липня 2019

Пояснення для Президента

■ РЕЗОНАНСДиректор лісгоспу виступив на засіданні в Офісі Президента

17 липня, під час робочої поїздки до Харківської області Президент України Володимир Зеленський провів нараду з питань боротьби з незаконною природно-ресурсною господарською діяльністю в регіоні. Перед початком наради Глава держави оглянув ділянки незаконної вирубки лісу та розробки піщаного кар’єру під Харковом.

Як зазначив заступник керівника Офісу Президента Олексій Гончарук, проблема незаконних вирубок є загальнонаціональною. Однак особливо гостро вона стоїть на Харківщині, оскільки показник лісистості тут - 12%, що менше, ніж у середньому по Україні. Також про незаконну вирубку лісів в області багато писали ЗМ1. Тому нараду проводять саме тут.

Олексій Гончарук наголосив, що у правоохоронних органів є достатньо інструментів для ефективної роботи.

«Наша сьогоднішня зустріч має бути сигналом для добре інформованих людей, що час змінити модель поведінки. Далі так тривати не може», - резюмував він.

Про факти незаконного використання лісових ресурсів Президенту та присутнім на заході доповів директор ДП «Жовтневе лісове господарство» Руслан Чагаровський.

Президент Володимир Зелен-ський під час наради зателефонував директору Гутянського лісгоспу Віктору Сисі, якого критично було згадано доповідачем Русланом Чагаровським, і запросив його до свого Офісу.

Наступного дня ця зустріч в Києві відбулася.

— Ви директор Гутянського лісгоспу. Ви знаєте, що у вас там відбувається? — сказав Володимир Зелен-ський, звертаючись до Віктора Сиси.

— Працюю директором Гутянського лісгоспу один рік. Коли я прийшов, у лісгоспі зарплата була чотири тисячі грн, на сьогодні — 20 тис. грн середня зарплата. Виручка від реалізації у 2017 році становила 24 млн грн. У цьому році буде виручка від реалізації 180 млн грн. Нині у нас виручка від реалізації - 95 млн грн. Все це досягнуто за рахунок того, що до 2017 року були схеми реалізації.., — почав пояснювати ситуацію директор лісгоспу.

— А ви фігуруєте в схемах?

— Я не керую схемами. Я працюю в Гутянському лісгоспі і питання в тому, що ми зараз поставили правильну роботу лісгоспу. Все йде офіційно.

— Я бачив як «правильно» робота там поставлена.

— Ви ж літали над Жовтневим лісгоспом. Я до нього не маю жодного відношення. Цс пан Чагаровський сім років там працює.

— На вас заведена кримінальна справа. Ви знаєте?

- Знаю. На всіх директорів заведені справи. Я працюю один рік і за цей рік зарплата збільшилась... У цьому році наш лісгосп зрубав 100 га лісу, посадили 500 га лісу.

- Добре, я приїду саме до вашого лісгоспу.

— Я вас запрошую...

— Перевіримо. До правоохоронних органів я звернувся, щоб вони всі ці кримінальні справи штовхнули, щоб ми бачили, яка реальна ситуація. І вас, до речі, запросив, тому що вас на засіданні Нацради з корупційної політики не було.

Віктор Сиса пояснив, що його на тиждень відрядили до Києва «з виробничих питань».

За матеріалами Главком

https://ekoinform.com.ua/

0 коммент.:

Дописати коментар