14 серпня 2019

Позиція лісгоспу: керівництво Закарпатського ОУЛМГ притягнуло до відповідальності працівників Мокрянського лісомисливгоспу


Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Тячівською місцевою прокуратурою зареєстроване кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем службовими особами ДП «Мокрянське лісомисливське господарство», які допустили незаконну порубку деревини у лісгоспі на понад 1,2 млн грн. Провадження зареєстроване за результатами вивчення матеріалів раптової ревізії проведеної ДП «Мокрянське лісомисливське господарство».Після проведення позапланової ревізії в лісових масивах ДП «Мокрянське ЛМГ», а саме Русько-Мокрянського лісництва, виявлено низку фактів, а саме:
При проведенні натурної перевірки в кварталі 16 вид. 7, виявлено пні від самовільно зрубаних дерев: породи ялина в кількості 13 штук, породи бук в кількості 12 штук, та один пень породи клен-явір загальною кубомасою 31 кбм., розмір шкоди заподіяної лісу згідно додатку 1 постанови КМУ № 665 від 23 липня 2008 р. становить206456,61 грн.

Під час проведення документальної перевірки встановлено, що протягом липня 2019 року в Р.Мокрянському лісництві на майстерській дільниці № 4 комісіями підприємства було виявлено 119 шт. пнів від незаконно зрубаних дерев, загальною кубомасою 264 кбм., розмір шкоди заподіяної лісу згідно додатку 1 постанови КМУ № 665 від 23 липня 2008 р. становить 1508690,65 грн. в т.ч. 27 шт. пнів загальною кубомасою 36 кбм., з якої секвестровано 30 кбм. деревини, розмір шкоди заподіяної лісу згідно додатку 1 постанови КМУ № 665 від 23 липня 2008 р. становить 256643,35 грн. – на виявленого лісопорушника. ДП «Мокрянське ЛМГ» всі матеріали по даних ліспорушеннях направлено супровідними листами Начальнику Дубівського ВП Тячівського ВП ГУ НПУ в Закарпатській області.

Відтак за неналежне виконання службових обов?язків працівників державної лісової охорони Р.Мокрянського лісництва, прийнято рішення притягнення до відповідальності лісничого Костяк І.І., майстра лісу майстерської дільниці № 4 та посадових осіб ДЛО даного лісництва.

Як прокоментував керівник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, ми не прикриваємо нікого і не приховуємо факт порушення лісового законодавства. Хочу наголосити, що лісівники навпаки співпрацюють з правоохоронними органами у напрямку, щоб порушники, незалежно від того, чи то працівники державної лісової охорони, чи інші громадяни, були притягнуті до відповідальності згідно закону. Кожен на своєму місці має виконувати покладену на нього роботу, причому якісно та чесно», – відзначив Валерій Мурга.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

0 коммент.:

Дописати коментар