12 серпня 2019

Кадрові чистки та війна з бурштиновою мафією: навіщо Зеленський їздив до Житомира

Президент України Володимир Зеленський 12 липня відвідав Житомирську область з робочою поїздкою. Факти ICTV зібрали ключові заяви глави держави.Володимир Зеленський у Житомирі під час наради з питань незаконного видобутку бурштину пообіцяв покарати всіх винних.

Саме з цією проблемою пов’язано ряд заяв та рішень глави держави.


Читайте: Зеленський вимагає звільнити керівників поліції і СБУ Житомирщини через бурштинові схеми

По-перше, президент запевнив, що всі причетні до діяльності бурштинової мафії не уникнуть відповідальності:
– Ми з гвинтокрила побачили, що у вас відбувається і з вирубкою лісу, і з бурштином. Знаємо всі прізвища, хто стоїть за розкраданням державних надр. Ми обов’язково займемося цим питанням. Думаю, що ці люди далеко не поїдуть з нашої країни.
По-друге, Зеленський наказав звільнити керівників райвідділів поліції та обласних управлінь СБУ у трьох областях – Волинській, Рівненській, Житомирській, де ця проблема набула масштабів екологічного лиха.
– Ми розуміємо, що люди полюють на бурштин, що це справжня війна кримінальних авторитетів, які прикривалися і поліцією, і СБУ, і прокуратурою, з державою, – підкреслив президент.
Також глава держави звернувся до начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Курінського з вимогою піти у відставку.
– П’ять років розграбувань. Якщо ви не потрібні державі, можете піти пошукати іншу роботу? Ви можете самі звільнитися? – сказав Зеленський.
З такою ж пропозицією він звернувся до керівника поліції Житомирської області.

До слова, Володимир Зеленський у Житомирі також представив нового голову ОДА.

https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20190812-kadrovi-chystky-ta-vijna-z-burshtynovoyu-mafiyeyu-navishho-zelenskyj-yizdyv-do-zhytomyra/

0 коммент.:

Дописати коментар