27 грудня 2019

У Херсонській області відновлюватимуть лісосмуги

У Голопристанському та Олешківському районах Херсонської області розпочнуть та відновлення лісосмуг. Передає AgroTimes

Про це повідомляє департамент агропромрозвитку Херсонської облдержадміністрації.

«Однією із умов ефективного агровиробництва на Херсонщині є наявність лісосмуг, які затримують сніг та зберігають вологу для майбутнього врожаю, не дають зливам змивати родючий грунт з полів, стримують вітер та пилові бурі. Проте через відсутність справжнього, відповідального господаря полезахисні насадження, які є постійно діючим, дешевим і надзвичайно ефективним фактором захисту землі від ерозії та посух, безщадно знищуються” , — йдеться у повідомленні.

За даними ОДА, через знищення лісосмуг та пожежі лісів, фермери Голопристанського та Олешківського районів уже не перший рік втрачають урожай через вітрову ерозію ґрунту.

У 2020 році обласна влада спільно з проєктом Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) на Херсонщині відновлюватимуть лісосмуги.

Проєкт передбачає в першу чергу визначення права власності та користування лісосмугами, обстеження, інвентаризацію, а потім – насадження лісосмуг.

За розрядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 24.12.2019 року № 898, передбачається вжиття додаткових організаційних заходів щодо збереження полезахисних лісових смуг, зокрема проведення інвентаризації та розробку механізму передачі лісових смуг новим власникам.Запис У Херсонській області відновлюватимуть лісосмуги спершу з’явиться на AgroNews.
Powered by WPeMatico

https://provinciya.net/u-hersonskij-oblasti-vidnovlyuvatimut-lisosmugi/

0 коммент.:

Дописати коментар