23 січня 2020

Розбійний напад на приватний будинок директора ДП «Радехівське лісгосп»За повідомленням Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства 22 січня близько 19:00 год. у місті Радехів невідомі особи у масках скоїли розбійний напад на приватний будинок директора державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» Степана Данькевича.

За даними Національної поліції у Львівські області, під час нападу у будинку перебував 61-річний чоловік, троє жінок віком 34, 59 та 87 років, а також двоє дітей віком 1 та 5 років.

Нападники жорстоко катували власника будинку та нанесли тілесні ушкодження жінкам, вимагаючи вказати місце зберігання грошей і цінностей, після чого заволоділи незначними коштами та втекли.


Унаслідок нападу від отриманих травм загинула дружина Степана Данькевича – Віра Ярославівна. Сам Степан Данькевич після побоїв госпіталізований до лікарні.

Держлісагентство України висловлює щирі співчуття Степану Данькевичу та його родині з приводу тяжкої втрати.

Звертаємо увагу на те, що напади на лісівників відбуваються постійно. Зокрема, злочинці застосовують силу при спробі працівників державної лісової охорони запобігти скоєнню правопорушень у лісах, псують та підпалюють майно державних лісогосподарських підприємств, нападають на приватні будинки лісівників, завдають їм тілесних ушкоджень. Такі випадки зафіксовані в більшості областей України.

Державне агентство лісових ресурсів України закликає правоохоронні органи, зокрема Національну поліцію, провести оперативне всебічне розслідування та притягнути злочинців до відповідальності.

Національна поліція України Поліція Львівської області Офіс Генерального прокурора Прокуратура Львівської області
Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства0 коммент.:

Дописати коментар