14 січня 2020

В Україні буде працювати онлайн-система контролю за лісовим господарством – Гончарук

За словами прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, за допомогою централізованої онлайн-системи держава буде контролювати ринок деревини від вирубування до продажу.


Гончарук: Підкилимні домовленості йдуть у минуле
Фото: ЕРА

В Україні запрацює онлайн-система контролю за рубанням лісу. Про це 14 січня на брифінгу повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, його виступ транслював телеканал "Наш".

Глава уряду зазначив, що з нелегальними роботами в лісовому господарстві буде відбуватися те саме, що відбувалося із залами ігрових автоматів, а зараз – із нелегальними заправками.

"Кожне підприємство, яке зараз рубає ліс, тепер має працювати в централізованій онлайн-системі, яка дозволяє відслідковувати походження деревини. Тобто після того як деревце рубається, його шлях, який проходить до виробництва і продажу, має контролюватися за допомогою онлайн-засобів", – сказав Гончарук.

За словами глави уряду, досягнуто домовленості, "що найближчим часом весь продаж усієї деревини, яка рубається в Україні, буде відбуватися прозоро, через онлайн-майданчики, аукціони".

"Тобто ось ці угоди, підкилимні домовленості, які існували до цього і дозволяли існувати "сірому" ринку, – вони йдуть у минуле", – заявив Гончарук.

Він підкреслив, що на ефект від нововведення подивляться "через декілька тижнів".

0 коммент.:

Дописати коментар